Pestrofarebný 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Panelový dom v Petržalke

Foto: časopis Pekné bývanie, 2016

Často sa stretávame s názorom, že moderný, tobôž panelákový byt, nie je možno zariadiť inak než moderne. Ak si pozriete fotogalériu tohoto 4 izbového bytu, uvidíte príjemné prepojenie moderného minimalistického nábytku prevážne bielej farby s niekoľkými osobitými a farebne výraznými kúskami starožitného nábytku z našej dielne.

Byt prešiel kompletným redizajnom pod taktovkou štúdia KLIKALI a jeho majitelia nás oslovili, aby sme ho finálne došperkovali niekoľkými dizajnovo i farebne výraznými kúskami z dôb minulých. Vybrané stoličky a kreslá sme po dôkladnej diskusii ohľadne prianí budúcich majiteľov zrekonštruovali tak, aby bytu dodali nielen charakter, ale i zaujímavú a výraznú farebnosť. Obývačku sme doladili ovčími kožušinami ton v tóne s benátskym štukom za sedačkou a sériou fotografií od známej fotografky Ani Struhárovej, ktoré ladia s prúžkovaným kreslom a vankúšikmi.

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií