Obchodné podmienky

Restarto je priestor, kde sa môžete cítiť ako doma a opýtať sa na čokoľvek. Pod každým produktom nájdete  kontaktný formulár, kam môžete vložiť svoje otázky. Odpovieme Vám v čo najkratšej dobe.

Objednávku môžete urobiť buď prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailu info@restarto.sk alebo telefonicky na +421 908 797 111.

Cena produktov je konečná. Nie je do nej zahrnutá cena dopravy resp. poštovného. Tá závisí od váhy tovaru a vzdialenosti dodania. O jej výške Vás budeme vopred informovať. Pre ilustráciu, preprava štandardného kresla z Bratislavy do Popradu vyjde okolo 15 EUR. Tovar si je možné po predošlej dohode vyzdvihnúť aj osobne.

Záleží nám na tom, aby k Vám tovar dorazil v poriadku, preto ho balíme sami a kvalitne. Balné je zahrnuté v uvedenej cene zakúpeného produktu.

Platbu je možné vykonať vopred bankovým prevodom alebo v hotovosti pri osobnom prevzatí.

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií