O nás

Restarto

Restarto sú dve ženy - Daniela a Slavka. Keď sme sa zoznámili, stála jedna na strane klienta, druhá na strane agentúry. Už vtedy nám spolupráca išla odruky. Neskôr sme sa stali mamičkami a aj dobrými priateľkami. Teraz, keď už deti málinko odrástli, sme sa rozhodli opäť spojiť naše sily, avšak v úplne inej sfére ako doteraz. Vdychujeme starým krásnym kúskom nový život. Reštaurujeme a reštartujeme. Restarto je náš nový životný reštart.

Restarto v sebe spája dva dôležité pojmy: rest - reštaurovanie a arto - umenia. Restarto je súčasne tak trochu aj retro, lebo u nás nájdete kúsky z dôb minulých. Dávame im nový moderný vzhľad. Aj nový život, reštarto. No zároveň ich nechávame rozprávať svoje príbehy. Baví nás pátrať po ich pôvode. A rozprávať o ich slávnej minulosti aj Vám. Lebo sme hrdé na to, čo dokázali naši predkovia. Svojimi odvážnymi dizajnovými návrhmi a nesmiernou zručnosťou a pracovnou poctivosťou.

Aj my dve robíme to, čo milujeme. Hľadáme a tvoríme niečo hmatateľné a zároveň krásne. A to aj vďaka spolupráci so zručnými čalúnnikmi, nadšencami pre prácu s drevom a jeho šelakovaním i talentovanými fotografkami. Najväčšia vďaka však patrí našim najbližším, ktorých podpora nám dáva krídla...

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií