email info@restarto.sk     phone +421 944 058 056
SK EN

PF 2022

6. 1. 2022

Do Nového roka sme doslova a do písmena vstúpili nasledujúcou správou od našej klientky:

"Dobrý večer Restarto,

v podvečer starého roka mám potrebu Vám poďakovať.

Stoličky, ktoré ste nám pomohli vybrať a opravili ste pre nás, naplnili môj sen o domove pre našu rodinu. Byt, do ktorého sme sa v auguste nasťahovali, sme hľadali 6 rokov a viac ako rok dokončovali. Naše prvé Vianoce vo vysnívanom byte, ktorý bol pre mňa spočiatku veľkým kompromisom. Nikdy by mi nebolo napadlo, že "obyčajné staré stoličky" môžu vniesť do interiéru a hlavne do našej rodiny tak príjemnú hrejivú atmosféru. Už takmer všetky majú svoje miesto nielen pri stole. Každý člen našej rodiny už má svojich favoritov. Návštevy ich nielen obdivujú, ale aj my ich spoznávame viac/ hlbšie podľa toho, ako si vyberajú "svoju" stoličku. Stoličky sú akoby ďalším členom našej rodiny - starším, rozvážnym, hrejivým a akýmsi stmelujúcim. Sú to takmer 3 týždne, čo ich máme doma a dokážu ma stále dojať. "Staré stoličky" sú začiatkom novej etapy našej rodiny. Neviem, aké kúzlo ste do nich vložili, ale ďakujem zaň.

Želám Vám, aby sa Vám nielen plnili Vaše sny (lebo Vy ste mi pomohli naplniť tie moje), ale aby sa k Vám dostalo aspoň trošku z tej harmónie a krásy, ktorú ste nám poslali.

S úctou,

Zuzana"

Ďakujeme a veríme, že v roku 2022 budeme môcť splniť sny o bývaní ďalším z Vás. Všetko dobré a veľa zdravia, Vaše Restarto

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií