email info@restarto.sk     phone +421 944 058 056
SK EN

Pekné Bývanie na Vianoce aj vďaka Restartu

24. 12. 2021

Každý rok sa snažíme o to, aby boli naše Vianoce rovnako čarovné ako si ich pamätáme z detstva. Než nastane Štedrý večer, ktorý je symbolom tichej a svätej noci, predchádza tomu priam maratón príprav - nakupovanie, pečenie vianočného pečiva, upratovanie, zdobenie interiéru a príprava štedrovečerného kapra so zemiakovým šalátom. 

Kým na Vianoce túžime všetci po tom istom - čarovnom večere, kedy sa na chvíľku zastaví čas a my si uvedomíme hĺbku vekmi sa opakujúcich a takmer nemenných tradícií - je to práve rozmanitosť a inakosť týchto rodinných tradícií, ktorá je fascinujúca. Než príde na rad smažený kapor so šalátom, jedia sa niekde oblátky s medom a cesnakom, inde bobaľky s makom, či iné sladké dobroty. Nie je ani možné nespomenúť, koľko rôznych polievok sa podáva podľa regiónu Slovenska, či pôvodu rodiny pripravujúcej vianočnú polievku: rybia, kapustnica, hrachová, šošovicová, sladká fazuľová, hubová s krúpami či krémová s hríbami, ako bolo tradíciou v našej rodine.

Je krásne, že i keď sú Vianoce každého z nás v pocitoch rovnaké, stále ostáva veľa priestoru pre inakosť a kreativitu - či už pri varení polievky, alebo pri rovnako dôležitom zdobení nášho interiéru. Máme veľkú radosť z toho, že časopis Pekné Bývanie tieto Vianoce na svojich stránkach uviedol aj nábytok od Restarta ako jednu z možností, ako si skrášliť  Váš domov v čase Vianoc.

Prajeme Vám šťastné a veselé ...

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií