email info@restarto.sk     phone +421 944 058 056
SK EN

Veľká noc je časom radosti i rozjímania...

13. 4. 2020

Prichádzajúcu jar si vždy plne uvedomíme počas sviatkov Veľkej noci. Upratujeme doma i v našom vnútre; varíme zdravé jedlá plné sýtych farieb; rovnako pestro farbíme a zdobíme vajíčka, ktoré symbolizujú nový život.

Za normálnych okolností sa o našu radosť z prichádzajúcej jari delíme s rodinou a priateľmi. Tieto sviatky však trávime doma, viac ako inokedy len v spoločnosti samého seba. Mohlo by sa zdať, že je tento čas smutnejší než obyčajne. Keď sa ale zastavíme, posadíme sa do kresla, oprieme si hlavu a vyložíme nohy, po chvíli zistíme, že sa svet spomalil a my máme čas rozjímať... nech sú aj v tejto dobe Vaše myšlienky na budúcnosť plné sýtych farieb a radosti...

Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač, alebo na mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete používať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste vykonali a preferencie ( napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné ), takže tieto údaje už nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií